Клієнти

Відгуки пацієнтів

Максим

Повернувшись з війська мав і відчував певний бар’єр, відсторонення від оточення і себе, а курс реабілітації допоміг розтопити внутрішній лід та дозволив піклуватися про себе і відчути себе людиною. Відчуваю, що під кінець курсу став стабільніше себе почувати і з’явилась внутрішня сила. За це дуже вдячний всім, хто створив цей простір, сповнений любов’ю і підтримкою.

Андрій

Дуже задоволений реабілітаційним центром “Аурум”. Професійний та індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Відчувається турбота лікарів та небайдужість до тебе, що теж сприяє покращенню стану та видужанню взагалі. Дуже цікава сама філософія реабілітації, для мене особисто це нова ера в реабілітації та лікуванні, і вона дає результат на оздоровленні та впевненість у собі.

Андрій

Проходив реабілітацію в центрі Аурум. Дуже задоволений підходом до військовослужбовців. Дуже дякую працівникам центру за їх турботу, піклування про здоров’я та реабілітацію і відновлення сил. Вдячний вам за те, що ви робите для військових. Після процедур залишаються тільки позитивні відчуття. Дуже дякую.

Олександр

Проходив реабілітацію після поранення під Бахмутом (відновлення нервових зв’язків у ногах та руці), дуже вдячний за допомогу Євгену Євгеновичу – масаж поставив на ноги та оживив тіло. Ванни відновили ноги та допомогли у загоєнні ран, відновився баланс сил. Дуже дякую психологу Тамарі за повернення душевної стійкості та орієнтира та Марині – терпляче вислуховувала всі розповіді з фронту за кавою та чаєм.

Олександр

Хочу висловити подяку всій команді центру Аурум за дуже уважне та дбайливе ставлення, професійну та самовіддану роботу, та постійно незмінно високий рівень праці. Особливо цінна безпосередня жива робота та енергія яка виходить від кожного з лікарів та фахівців, тому хочу особисто подякувати Євгену, Сніжані, Дар’ї, Тамарі та Марині. Відчуваю як прибуває життєва сила та покращується самопочуття. Бажаю центру та всім співробітникам якнайшвидшої Перемоги, процвітання та успіхів!
З глибокою повагою, ст. сержант Олександр Олегович К.

Запишіться на консультацію

Ми проводимо діяльність, спрямовану на відновлення не тільки фізичного та психічного стану,
а й на переоцінку життя та встановлення нової ціннісної свідомості в умовах сучасного світу.

Записатись