Про нас

Про нас

Ідея створення Центру, де можна буде надавати кваліфіковану допомогу ветеранам, військовим, людям, які пройшли випробування війною, остаточно сформувалась в цільну концепцію на початку повномасштабного вторгнення російської федерації після 24 лютого 2022 року.

Спільні зусилля однодумців – лікарів, фахівців з питань відновлення та реабілітації, волонтерів, творчої спільноти та науковців, допомогли здійснити нашу мрію – ми відкрили наш Медичний центр Aurum.

Центр, заснований на довірі та глибинному розумінні людини

Нашим головним завданням є надання допомоги у вирішенні проблем посттравматичного синдрому та пов’язаних з ним комплексом захворювань у військових, ветеранів, людей, які були учасниками бойових дій або стали свідками війни. Тут має місце командна робота наших фахівців, а також інших реабілітаційних центрів, громадських організацій та іноземних спеціалістів.

Підтримка та допомога

Сьогодні завдяки підтримки наших вітчизняних та закордонних благодійників, ми маємо можливість безкоштовно долучати до програми комплексної медико-психологічної реабілітації військовослужбовців та членів їх сімей.

Особи, що приймають безпосередню участь у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України, ветерани російсько-української війни, члени їх сімей заслуговують на отримання гідної допомоги.

Запишіться на консультацію

Ми проводимо діяльність, спрямовану на відновлення не тільки фізичного та психічного стану,
а й на переоцінку життя та встановлення нової ціннісної свідомості в умовах сучасного світу.

Записатись