Масляно-дисперсійні ванни

Масляно-дисперсійні ванни

Цей вид терапії застосовується у Німеччині з 1937 року, а з 1971 року запатентований як ”JUNGEBAD” терапія.

Сучасна фізіологія вказує, що тепло для людського організму важливіше за дихання. Теплові процеси безпосередньо пов’язані з кровообігом і функціонування органу залежить від кровопостачання. Температура тіла людини залежить від ритму день-ніч, уночі вище ніж удень. Це важливо для якісного нічного сну.

Масляно-дисперсійні ванни – методика, заснована на розподілі спеціально підготовлених олій через масляно-дисперсійний апарат у краплях води. Завдяки цьому виникає стабільний зв’язок олії та води протягом кількох годин. Температура води у ванній 37-38C, яка наближена до фізіологічної температури тіла людини, та тепловий якісний ефект самої олії активно впливають на процеси кровообігу у всьому організмі.

Процедура супроводжується масажем у наповненій ванній, який проводить терапевт як спеціальними щітками, так і вручну, залежно від реактивної чутливості шкіри пацієнта. Після самої ванни необхідним компонентом терапевтичної процедури є укутування пацієнта та спокій лежачи протягом 30-40 хвилин.

Описаний вид терапії має глибокий вплив на організм та безпосередньо на його температурну складову, що має потужний ефект в терапії не тільки його фізичного стану але і на гармонізацію на психоемоційному рівні. Результатами терапії, які найчастіше відзначають самі пацієнти, є поліпшення сну та позитивні психоемоційні зміни у стані здоров’я.

Запишіться на консультацію