Консультація психолога

Консультація психолога

Всі, кого зачепила війна, більшою чи меншою мірою, відчувають на собі її руйнівний вплив. Адже участь у бойових діях завжди супроводжується стресовою реакцією організму, яка без відповідної своєчасної кваліфікованої допомоги може призвести до несприятливих наслідків, як для самої людини та  її близьких,  так і для суспільства в цілому.   Робота психолога – це кропітка та складна робота з невидимими наслідками війни.

Зміст психологічної допомоги, у широкому розумінні, полягає в забезпеченні емоційної, смислової і екзистенціальної підтримки людини у важких ситуаціях, що виникають в ході їх особистісного або соціального життя.

Робота психолога в нашому Центрі має окреслений термін та складається з трьох кроків:

  1. Процесуальна діагностика стану – виявити глибину травматизації та адекватні психологічні засоби в кожному конкретному випадку.
  2. Стабілізація стану – це означає знову отримати контроль над своїми емоційними реакціями. Це перш за все робота з внутрішніми ресурсами людини. Досягти  ресурсного стану означає отримати   фізичні, духовні і душевні сили та енергії для того, щоб нормально функціонувати.
  3. Особистісне перезавантаження – визначення індивідуального плану на життя – знайти травматичним подіям належне місце в загальній часовій перспективі свого життя та особистої історії.

 

Запишіться на консультацію з психологом