Хочу висловити подяку всій команді центру Аурум за дуже уважне та дбайливе ставлення, професійну та самовіддану роботу, та постійно незмінно високий рівень праці. Особливо цінна безпосередня жива робота та енергія яка виходить від кожного з лікарів та фахівців, тому хочу особисто подякувати Євгену, Сніжані, Дар’ї, Тамарі та Марині. Відчуваю як прибуває життєва сила та покращується…

Олександр

Проходив реабілітацію після поранення під Бахмутом (відновлення нервових зв’язків у ногах та руці), дуже вдячний за допомогу Євгену Євгеновичу – масаж поставив на ноги та оживив тіло. Ванни відновили ноги та допомогли у загоєнні ран, відновився баланс сил. Дуже дякую психологу Тамарі за повернення душевної стійкості та орієнтира та Марині – терпляче вислуховувала всі розповіді…

Олександр

Повернувшись з війська мав і відчував певний бар’єр, відсторонення від оточення і себе, а курс реабілітації допоміг розтопити внутрішній лід та дозволив піклуватися про себе і відчути себе людиною. Відчуваю, що під кінець курсу став стабільніше себе почувати і з’явилась внутрішня сила. За це дуже вдячний всім, хто створив цей простір, сповнений любов’ю і підтримкою.

Максим

Дуже задоволений реабілітаційним центром “Аурум”. Професійний та індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Відчувається турбота лікарів та небайдужість до тебе, що теж сприяє покращенню стану та видужанню взагалі. Дуже цікава сама філософія реабілітації, для мене особисто це нова ера в реабілітації та лікуванні, і вона дає результат на оздоровленні та впевненість у собі.

Андрій

Проходив реабілітацію в центрі Аурум. Дуже задоволений підходом до військовослужбовців. Дуже дякую працівникам центру за їх турботу, піклування про здоров’я та реабілітацію і відновлення сил. Вдячний вам за те, що ви робите для військових. Після процедур залишаються тільки позитивні відчуття. Дуже дякую.

Андрій